Депутати міськради змінили правила паркування транспортних засобів у Львові

16:00 27 квітня 2017 р.

У четвер на сесії ЛМР, зокрема, прийняли ухвалу «Про внесення змін до положення про паркування транспортних засобів у Львові» від 29.12.2011 року №1072».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, у Львівській міськраді. У ній також конкретизували, що внесено зміни у додаток до ухвали міської ради від 29.12.2011 року №1072 «Про затвердження положення про паркування транспортних засобів у Львові»:

1. У розділі 2 терміни «Замовник» та «Гостьовий майданчик для паркування» викласти у новій редакції: «Замовник – управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури, уповноважений орган з організації паркування транспортних засобів у Львові. Гостьовий майданчик для паркування – майданчик для безоплатного паркування транспортних засобів працівників та/або відвідувачів підприємств, організацій, торговельних закладів (ринків, магазинів, супермаркетів), розважальних закладів і салонів (ресторанів, кафе, барів, нічних клубів, казино тощо) на прилеглих до них територіях».

2. Викласти пункт 3.2 у новій редакції: «3.2. Організацію майданчиків для паркування у Львові здійснює замовник за власною ініціативою чи за поданням суб’єктів підприємницької діяльності, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування за попереднім погодженням з уповноваженим органом Головного управління Національної поліції України у Львівській області».

3. Викласти пункт 3.6 у новій редакції: «3.6. Схема організації паркування транспортних засобів на майданчиках для паркування зазначається у паспорті майданчика для паркування за погодженням з уповноваженим органом Головного управління Національної поліції України у Львівській області».

4. Викласти підпункт 3.9.1 у новій редакції: «3.9.1. Для відведених майданчиків – з 8.00 до 19.00».

5. Викласти пункт 3.13 у новій редакції: «3.13. Спеціально визначені земельні ділянки для організації гостьових майданчиків для паркування транспортних засобів підприємств, організацій, торговельних та розважальних закладів на прилеглих до них територіях та майданчики для паркування на їх внутрішніх територіях надає замовник цим суб’єктам без проведення конкурсу відповідно до звернень суб’єктів підприємницької діяльності».

6. Замінити у пункті 4.3 слова «на 10 місць» словами «на 20 місць».

7. Викласти пункт 8.5 у новій редакції:

«8.5. Уповноважений орган Головного управління Національної поліції України у Львівській області».

8. Викласти підпункт 8.6.4 у новій редакції: «8.6.4. Повідомляє управління патрульної поліції у мЛьвові про виявлені факти порушення Правил дорожнього руху та вимог цього положення».

Про це повідомляється сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу