Депутати міськради затвердили зміни до бюджету Львова

12:30 20 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 20 червня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в четвер, 20 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики Олег Іщук відзначив на засіданні сесії: «Запропоновані зміни погоджені на засіданні комісії фінансів і планування бюджету. Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету Львова за січень-травень поточного року пропонується збільшити доходи міського бюджету на 85 мільйонів гривень (податок на доходи фізичних осіб – на 45 мільйонів гривень, єдиний податок – на 40 мільйонів гривень)».

«Одночасно пропонується зменшити план надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарівна суму 25 мільйонів гривень. В цілому обсяг доходів загального фонду міського бюджету збільшується на 60 мільйонів гривень», – поінформував також Олег Іщук.

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу