Депутати міськради просять передати Центру опіки сиріт приміщення у Львові

12:15 25 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/ukroplviv

Фракція «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді оприлюднила заяву щодо викупу приміщення для Центру опіки сиріт.

В опублікованій фракцією «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді оприлюднила заяву щодо викупу приміщення для Центру опіки сиріт зазначено:

«Шановні львів’яни! Наша фракція підтримувала й підтримує облаштування Центру опіки сиріт у Львові в приміщенні на вулиці Короленка, 7.

У січні 2019 року ми підтримали звернення Львівської міської ради до Львівської обласної ради з проханням виключити приміщення з переліку об’єктів, що підлягають приватизації та передати його Центру опіки сиріт УГКЦ, який довгий час користувався цим приміщенням. Тоді область відмовилась та спробувала продати будівлю на аукціоні, проте ці дії були заблоковані через суд.

Згодом, Львівська обласна рада ухвалила рішення продати місту приміщення на Короленка за 40 мільйонів гривень. При цьому, на аукціоні його намагались продати за 35 мільйонів гривень, а оціночна вартість приміщення становить 25 мільйонів.

Ми не погоджуємось з такою позицією Львівської обласної ради. Центр опіки сиріт, який має намір провадити свою діяльністю у цьому приміщенні, функціонуватиме для сиріт усієї області, а не лише Львова. Зазначимо також, що Центр опіки сиріт – не комерційний проект, а впершу чергу – соціальний. Тому спроби Львівської обласної ради робити бізнес на дітях-сиротах виглядають аморально та зовсім недоречно.

Наша пропозиція наступна: ми пропонуємо Львівській обласній раді передати на баланс Львівської міської ради приміщення на вулиці Короленка, 7 безкоштовно, а за кошти міського бюджету провести ремонт та допомогти УГКЦ облаштувати Центр опіки сиріт. Таким чином, спільними зусиллями обласних та міських депутатів у Львові з’явиться сучасний багатофункціональний дитячий центр для сиріт з усієї області, який ми зможемо забезпечити належними умовами для розвитку та дозвілля дітей.

Просимо депутатів та керівництво Львівської обласної ради дослухатись до нашої пропозиції, всім нам відкинути персональні амбіції та нарешті забезпечити нормальне функціонування такої необхідної установи як Центр опіки сиріт.

З повагою, депутати фракції УКРОП у Львівській міській раді».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини