Депутати Львівської обласної ради вимагатимуть звільнити з прокуратури «слугу Пшонки»

18:34 3 липня 2014 р.


Фото: nedelya-ua.com

Депутат Львівської обласної ради, член Народного Руху України Олександр Ганущин ініціює звернення облради до Президента та Генпрокурора України з вимогою звільнити з посади Олега Годуєва, якого називають «слугою Пшонки», але який досі працює в органах прокуратури.

Про це повідомив депутат на своїй сторінці у мережі Facebook.
У проекті звернення ЛОР, зокрема, йдеться: «Звертаємося до Вас, пане Президенте, з вимогою вжити всіх заходів, щоб Годуєв О.О. та інші одіозні службові особи органів прокуратури були назавжди звільнені із займаних посад.

Звертаємося до Вас, пане Генеральний прокурор України, виправити допущену помилку, провести вичерпне службове розслідування щодо дій Годуєва О.О. як посадової особи органів прокуратури під час Революції Гідності, та за його результатами прийняти вмотивоване рішення про позбавлення його займаної посади у Генеральній прокуратурі України.

Розраховуємо на швидку реакцію та кадрові рішення не тільки стосовно Годуєва О.О., а й по іншим одіозним чиновникам, що заплямували себе знищенням демократії та виконанням злочинних вказівок Пшонки В.В. за часів режиму Януковича».

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу