Депутати Львівської облради внесли зміни до бюджету

13:00 25 жовтня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати Львівської обласної ради внесли в четвер, 25 жовтня, зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік.

Про це повідомили в четвер, 25 жовтня, в прес-службі Львівської облради. Голова її постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Домчак розповів: «Кошти, які не використані в рамках обласних програм за підсумками дев’яти місяців, перерозподілені на інші цілі. Втратили деякі департаменти, не використавши передбачені їм кошти, у межах окремих завдань і заходів обласних цільових програм».

«Невикористаний фінансовий ресурс спрямували, зокрема, на спеціальне обладнання для безперебійного живлення для військового госпіталю – 600 тисяч гривень, на підтримку соціально-незахищених категорій громадян Львівщини – два мільйони гривень, на підтримку реабілітованих та репресованих – майже 800 тисяч гривень, на спорудження пам'ятного знаку ЗУНР у Львові – три мільйони гривень, підтримку туризму Львівщини – 500 тисяч гривень, на підтримку українського книговидання – близько 800 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

Підсумовуючи розгляд питання, Олег Домчак підкреслив: «Загалом за результатами роботи дев’яти місяців відсоток виконання програм є низьким і становить за касовими видатками лише 51,1% від запланованого фінансування, а це менше навіть, ніж у 2017 році – 52,3% від загального обсягу фінансування. Усі обласні цільові програми були затверджено сесією обласної ради у грудні 2017 року і відсоток виконання програм за дев’яти місяців очікувався на рівні не менше 70%. Однак низка заходів програм не виконується взагалі. Сподіваємося, що окремі департаменти ОДА та профільні комісії обласної ради зроблять свої висновки».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу