Депутати Львівської облради скерували на ремонт «Будинку воїна» 6,5 млн. гривень

13:45 30 січня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 30 січня, на сесії Львівської обласної ради затвердили спрямування 6,5 млн. гривень на проведення реконструкції будівлі №1а на вулиці Короленка у Львові для створення «Будинку воїна».

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Відповідні кошти передбачили в бюджеті розвитку обласної скарбнички на 2018 рік. Відтак, замість колишнього російського культурного центру в споруді спільними зусиллями облради та громадськості планується створити осередок для натовців».

«Фінансування цього проекту стало можливим завдяки включенню приміщення на вулиці Короленка, 1а до переліку капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. В 2018 році на 66 об’єктів планують спрямувати з бюджету розвитку – 148,8 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу