Депутати Львівської облради розглядають проект бюджету

13:00 5 грудня 2019 р.

  • 0

На позачерговій сесії Львівської обласної ради розглядають проект бюджету на 2020 рік.

Про це повідомили в четвер, 5 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що бюджет пройшов усі бюджетні слухання та громадські обговорення, а також затверджений усіма профільними комісіями.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко наголосив: «В обласних державних закладах по мережі заробітна плата є жалюгідною, і тому департамент фінансів підготував пропозиції із підняття зарплати на рівні 18%. Це дозволить вивести з кризи бюджетну сферу. Окрім того, обласні програми, що є нашим основним інструментом розвитку, збережені у повному обсязі, як і фінансування на них. Що стосується напрацювань по галузях, то жодна галузь не є обділена».

За словами Івана Собка, варто врахувати ті ризики, які можуть відбутися у медицині після 1 квітня. Відтак, дотичні структури працюватимуть над тим як прописати та скерувати необхідні кошти туди, де їх бракуватиме.

Як інформував «Щоденний Львів», медики пікетують будівлю Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:41 29 січня 2020 р.

Німці подарували прикордонникам Центр перевірки документів

Німеччина передала українським прикордонникам оснащення для Центру перевірки документів. Офіційна церемонія передання Держприкодонслужбі обладнання для поглибленого вивчення документів відбулася учора, 28 січня.

Рубрика: Ситуації

11:08 29 січня 2020 р.

У Львові назвуть найбільш поширені види дискримінації

Сьогодні, 29 січня, о 12.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Просування європейських принципів толерантності та недискримінації в повсякденне життя української громади».

Рубрика: Ситуації