Депутати Львівської міськради пройшли польовий вишкіл

13:32 3 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/80brigade

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели польовий вишкіл для депутатів Львівської міської ради.

Про це повідомили в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також розповіли: «Під час польового вишколу депутатів Львівської міськради, що проходив у Міжнародному центі миротворчості та безпеки, військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провели заняття з тактичної медицини (надання невідкладної медичної допомоги в польових умовах) та захисту від зброї масового ураження».

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту80-ї окремої десантно-штурмової бригади, майор Вячеслав Лапінський, зазначив: «Під час заняття депутатському корпусу було доведено мету і завдання радіаційного, хімічного і біологічного захисту підрозділів та населення. Вражаючі фактори ядерної, хімічної зброї, біологічних засобів противника, їх дії на населення, засоби захисту від них. Також розглянуто порядок використання табельних засобів індивідуального і колективного захисту та спеціальної обробки, порядок дій в умовах застосування противником зброї масового ураження. І звичайно були практичні заняття по застосуванню засобів захисту від радіаційної, хімічної і біологічної зброї».

«Навчальне місце з тактичної медицини було не менш цікаве для депутатського корпусу, на якому основною метою начальником медичної служби 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, майором медичної служби Тетяною Біляєвою, було навчити практичним навичкам надання невідкладної медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових умовах. Під час занять навчаємі тренувалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації поранених безпосередньо із зони ведення вогню до місць надання кваліфікованої медичної допомоги. По закінченню занять особовий склад депутатів Львівської міської ради висловив слова вдячності за проведенні заняття та надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій які можуть знадобитися у житті», – поінформували також у прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу