Депутати Львівської міськради пройшли польовий вишкіл

13:32 3 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/80brigade

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного провели польовий вишкіл для депутатів Львівської міської ради.

Про це повідомили в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також розповіли: «Під час польового вишколу депутатів Львівської міськради, що проходив у Міжнародному центі миротворчості та безпеки, військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади провели заняття з тактичної медицини (надання невідкладної медичної допомоги в польових умовах) та захисту від зброї масового ураження».

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту80-ї окремої десантно-штурмової бригади, майор Вячеслав Лапінський, зазначив: «Під час заняття депутатському корпусу було доведено мету і завдання радіаційного, хімічного і біологічного захисту підрозділів та населення. Вражаючі фактори ядерної, хімічної зброї, біологічних засобів противника, їх дії на населення, засоби захисту від них. Також розглянуто порядок використання табельних засобів індивідуального і колективного захисту та спеціальної обробки, порядок дій в умовах застосування противником зброї масового ураження. І звичайно були практичні заняття по застосуванню засобів захисту від радіаційної, хімічної і біологічної зброї».

«Навчальне місце з тактичної медицини було не менш цікаве для депутатського корпусу, на якому основною метою начальником медичної служби 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, майором медичної служби Тетяною Біляєвою, було навчити практичним навичкам надання невідкладної медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових умовах. Під час занять навчаємі тренувалися в наданні першої медичної допомоги та евакуації поранених безпосередньо із зони ведення вогню до місць надання кваліфікованої медичної допомоги. По закінченню занять особовий склад депутатів Львівської міської ради висловив слова вдячності за проведенні заняття та надану можливість практичного відпрацювання всіх життєвих ситуацій які можуть знадобитися у житті», – поінформували також у прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу