Депутати Львівської міськради погодили розподіл коштів

14:15 18 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

На засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР погодили титульні списки на проведення капітальних ремонтів проїжджої частини та тротуарів у всіх шести районах міста на 2018 рік у зв’язку з виділенням додаткових бюджетних коштів та уточненням обсягів робіт.

Про це повідомили в середу, 18 липня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «На попередньому пленарному засіданні сесії із 210 мільйонів гривень перевиконання бюджету Львова додатково скерували кошти районним адміністраціям для виконання титульних списків. Зокрема, 12 мільйонів – на Шевченківський район, вісім мільйонів – на Галицький район, а по 10 мільйонів гривень – іншим районам Львова».

«Окрім того, депутати погодили розподіл видатків, передбачених у бюджеті розвитку м. Львова для ЛКП «Львівелектротранс» та ЛК АТП №1. Зокрема, директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза доповів про перерозподіл 20 мільйонів гривень на електроенергію та заробітну плату, а директор ЛК АТП №1 Орест Хамула – про скерування близько 48 мільйонів гривень для сплати частини авансового платежу Львівському концерну «Електрон» на виготовлення автобусів для Львова», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Орест Хамула розповів: «Уже в вересні цього року до Львова надійдуть перші нові автобуси. До кінця року має бути поставлено 150 нових автобусів виробництва львівського «Електрону» та білоруського МАЗу. На попередній сесії депутати ухвалили рішення про виділення ділянки для АТП №1, де буде утримуватись комунальний транспорт, зокрема нові автобуси».

Голова постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради ЛМР Остап Доскіч наголосив: «Упродовж багатьох років ми маємо проблему із землею, на якій розташоване комунальне підприємство АТП №1. Фактично землі перебувають на балансі Міністерства оборони України, а відтак місто має щороку платити орендну плату за користування цією земельною ділянкою».

«Таким чином, ані належно відремонтувати бокси, ані покращити умови утримання комунального транспорту не має можливості. Тож цілком закономірно, що нова ділянка для комунального транспорту на вулиці Вернадського, за користування якою не потрібно буде сплачувати орендної плати, суттєво скоротить бюджетні витрати. А зважаючи на те, що місто цьогоріч закуповує велику кількість автобусів, економія підприємства складатиме фактично 2 мільйона гривень – принаймні, таку цифру озвучив на засіданні комісії директор ЛК АТП №1 Орест Хамула», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини