Депутати Львівської міськради не зуміли подолати вето

16:40 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 10 жовтня, на засіданні сесії Львівської міської ради розглянули дві прийняті на попередніх пленарних засіданнях ухвали, які були зупинені міським головою та направлені із зауваженнями на повторний розгляд.

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Сьогодні розглядали ухвали «Про надання ФОП Г. П. Закревській дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Кавалерідзе, 1» (прийнята на пленарному засіданні 4 квітня 2019 року й зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд)» та «Про затвердження громадянкою Г. В. Василиків технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вулиці Тракт Глинянський, 101» (прийнята на пленарному засіданні 19 вересня 2019 року йзупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд)».

«Депутатам не вдалось подолати вето міського голови на ці дві ухвали», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу