Депутати Львівської міськради не зуміли подолали вето

14:00 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 627


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії ЛМР повторно розглянули проекти ухвал про затвердження одному з львів’янин проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки на вулиці Шеремети, 11а та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва індивідуального житлового будинку.

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідні ухвали були прийняті 20 вересня під час попереднього пленарного засідання, однак зупинені міським головою Андрієм Садовим та скеровані на повторний розгляд. Відтак, розгляд першого з проектів ухвал – про затвердження Ю. А. Налиснику проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Шеремети, 11а – перенесли на наступне пленарне засідання. Натомість для подолання вето в голосуванні за другий проект ухвали – про надання А. В. Левушу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку забракло голосів. «За» проголосували лише семеро депутатів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:28 19 жовтня 2018 р.

У Львові перекриють рух транспорту на залізничному переїзді

У зв’язку з проведенням колійних робіт на залізничному переїзді під’їзної колії «Компанії Ензим» через вулицю Ніщинського, 22 жовтня з дев’ятої години ранку буде перекрито до 22-ї години 23 жовтня рух транспортних засобів через цей переїзд.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 576

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Посол Індонезії у Львові

Рубрика: Політика

Технічні кандидати:помічники і шкідники

Рубрика: Політика

Перший Клуб менторів у Львові

Рубрика: Економіка

"Логіка" для журналістів

Рубрика: Освіта і наука

Реприватизація по-львівськи

Рубрика: Ситуації і пригоди

Всі відео розділу