Депутати Львівської міськради не зуміли подолали вето

14:00 11 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії ЛМР повторно розглянули проекти ухвал про затвердження одному з львів’янин проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки на вулиці Шеремети, 11а та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва індивідуального житлового будинку.

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідні ухвали були прийняті 20 вересня під час попереднього пленарного засідання, однак зупинені міським головою Андрієм Садовим та скеровані на повторний розгляд. Відтак, розгляд першого з проектів ухвал – про затвердження Ю. А. Налиснику проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Шеремети, 11а – перенесли на наступне пленарне засідання. Натомість для подолання вето в голосуванні за другий проект ухвали – про надання А. В. Левушу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку забракло голосів. «За» проголосували лише семеро депутатів».

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу