Депутати Львівської міськради не зуміли подолали вето

14:00 11 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 771


Фото: city-adm.lviv.ua

На сесії ЛМР повторно розглянули проекти ухвал про затвердження одному з львів’янин проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення ділянки на вулиці Шеремети, 11а та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва індивідуального житлового будинку.

Про це повідомили в четвер, 11 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідні ухвали були прийняті 20 вересня під час попереднього пленарного засідання, однак зупинені міським головою Андрієм Садовим та скеровані на повторний розгляд. Відтак, розгляд першого з проектів ухвал – про затвердження Ю. А. Налиснику проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Шеремети, 11а – перенесли на наступне пленарне засідання. Натомість для подолання вето в голосуванні за другий проект ухвали – про надання А. В. Левушу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Абхазькій, 10 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку забракло голосів. «За» проголосували лише семеро депутатів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 16 лютого 2019 р.

На Львівщині врятували двох туристів

Працівники Славської пошуково-рятувальної частини надали 15 лютого на лижній трасі гори Високий Верх допомогу двом травмованим туристам-лижникам.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 303