Депутати Львівської міської ради зберуться на сесію

10:15 9 вересня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

19 вересня о 10.00 в актовому залі Шевченківської районної адміністрації Львова розпочнеться 21 сесія сьомого скликання ЛМР.

Про це повідомили в понеділок, 9 вересня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Відповідно до розпорядження міського голови «Про скликання 21-ї сесії сьомого скликання Львівської міської ради та формування її порядку денного», секретарю ради доручено сформувати порядок денний 21-ї сесії Львівської міської ради, а також затверджено календарний графік пленарних засідань сесії. Відтак  пленарні засідання 21-ї  сесії відбудуться 19 вересня, 10 жовтня і 31 жовтня».

«Серед питань порядку денного сесії – «Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради за 2018 рік», «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2019 рік», «Про затвердження галузевих програм Львова», «Про звіт тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку», «Інформації виконавчих органів Львівської міської ради щодо актуальних питань функціонування міста», – поінформували також на порталі депутатів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів