Депутати ЛМР зменшили видатки на піскосуміш на 1 млн 229 тис грн

20:59 23 вересня 2013 р.

Виконавчийкомітет Львівської міської ради пропонував збільшити видатки на придбання піщано-соляної суміші на 3 млн 229 тис грн, інформує прес-служба ЛМР.

Однак рада, вносячи зміни до міського бюджету, надала на на ці потреби 2 млн грн.
«Яка буде зима в цімісяці, ми не можемо прогнозувати. Люди кажуть, що це буде найхолодніша зима за останні сто років. Тому ми повинні буди готові, щоб не було форс-мажорів, адже мова йде про безпеку городян», - зазначивміський голова Львова АндрійСадовий.
Як повідомив перший заступник міського голови Олег Синютка, станом на сьогодні з минулої зими залишки піскосумі є лише у 2 районних адміністрацій міста, і їх вистачить приблизно на 2-3 дні.
Також ухвалою міської ради було збільшено доходи і видатки загального та спеціального фондів міського бюджету на 10,5 млн грн. за рахунок субвенції з держбюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах, на 1 млн 166 тис грн. субвенції з обласного бюджету та було схвалено перерозподіл субвенції з держбюджету та збільшено видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом на суму 5 млн грн.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини