Депутати ЛМР зменшили видатки на піскосуміш на 1 млн 229 тис грн

20:59 23 вересня 2013 р.

Виконавчийкомітет Львівської міської ради пропонував збільшити видатки на придбання піщано-соляної суміші на 3 млн 229 тис грн, інформує прес-служба ЛМР.

Однак рада, вносячи зміни до міського бюджету, надала на на ці потреби 2 млн грн.
«Яка буде зима в цімісяці, ми не можемо прогнозувати. Люди кажуть, що це буде найхолодніша зима за останні сто років. Тому ми повинні буди готові, щоб не було форс-мажорів, адже мова йде про безпеку городян», - зазначивміський голова Львова АндрійСадовий.
Як повідомив перший заступник міського голови Олег Синютка, станом на сьогодні з минулої зими залишки піскосумі є лише у 2 районних адміністрацій міста, і їх вистачить приблизно на 2-3 дні.
Також ухвалою міської ради було збільшено доходи і видатки загального та спеціального фондів міського бюджету на 10,5 млн грн. за рахунок субвенції з держбюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах, на 1 млн 166 тис грн. субвенції з обласного бюджету та було схвалено перерозподіл субвенції з держбюджету та збільшено видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом на суму 5 млн грн.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

12:40 21 січня 2021 р.

Монастирський комплекс на Львівщині обміняють на 4 дитячі будинки сімейного типу

У м. Рава-Руська за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та Центр діалогу українсько-польської культури. Про це розповіли у департаменті міжнародно-технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу