Депутати ЛМР проголосували за реконструкцію площі перед університетом у Львові

15:48 2 березня 2017 р.

  • 0

У міськраді запевнили: «На площі перед головним корпусом університету імені Івана Франка буде проведена реконструкція з облаштуванням громадського простору».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради , де також поінформували: «За відповідну ухвалу про затвердження інвестиційного проекту «Реконструкція площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка з будівництвом підземного майданчика для паркування», умов проведення конкурсу з вибору інвестора та істотних умов інвестиційного договору проголосували 60 депутатів міської ради під час сьогоднішнього пленарного засідання».

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив із цього приводу: «На сьогодні є кілька важливих запитів від громадськості Львова. Запит від університету, щоб був забраний рух транспортних засобів від головного корпусу. Запит громади, про облаштування громадського простору навпроти площі біля головного корпусу університету Франка, бо, станом на сьогодні, таких функцій площа не виконує».

Чиновник також повідомив: «З іншого боку, є великий запит про облаштування підземного майданчика, адже дуже велика кількість машин і студентства, і викладачів, представників залізниці паркується довкола університету і площі, що не сприяє комфорту і розвитку даної території. Тому цією ухвалою ми розпочинаємо процес з дослідження, активного обговорення та конкретних кроків для вирішення даних запитів».

Своєю чергою, начальник управління інвестицій та проектів ЛМР Ольга Сивак запевнила: «Прийняттям даної ухвали розпочинається процес підготовки до інвестиційного конкурсу. Наша мета – залучити приватного інвестора для будівництва підземного паркінгу з подальшим облаштуванням площі перед університетом. Паркінг має бути дворівневим і вміщати приблизно 350 паркомісць».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зауважив: «На сьогодні, як усі знають, біля університету поруч поліція, залізниця. Дуже багато машини приїжджає і паркуються на хідниках, заїжджають в парк. Університет постійно просить про чисту площу для студентства, де вони зможуть відпочивати і щоб там був культурний громадський простір. Тому ми запускаємо цей процес. Матимемо можливість облаштувати площу і усіх паркувальників зібрати в одному місці. Також паркінг дасть можливість автоматично підсилити фундамент, бо маємо в цьому дуже багато питань».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 3 квітня 2020 р.

У Львові захистять працівників соцзахисту

За 348,9 тис. грн закуплять засоби індивідуального захисту для працівників управління соціального захисту і підпорядкованих їм установ.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Голова ЛОДА попередив про можливість повного обмеження в’їзду-виїзду з територій, де вирує Covid-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу