Депутати ЛМР погодили субвенції містам, які прийматимуть сміття зі Львова

14:45 27 квітня 2017 р.

Директор департаменту економічного розвитку міськради Ірина Кулинич повідомила в четвер: «Ми передбачаємо на виконання меморандуму, який є підписаний стосовно твердих побутових відходів, 20 мільйонів гривень».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 27 квітня, що сьогодні депутати ЛМР прийняли ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». Як повідомили Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, зміни стосуються розподілу видатків бюджету розвитку міста у 2017 року та розподілу видатків за головними розпорядниками коштів.

Вона також поінформувала: «Ми передбачаємо на виконання меморандуму, який є підписаний стосовно твердих побутових відходів, 20 мільйонів гривень. Це перший етап субвенції бюджетам міст, які будуть приймати від нас твердих побутових відходів. З тих 20 мільйонів ми вже чітко визначили суму по Новояворівську і по Червонограду».

Ірина Кулинич також заявила на сесії під час доповіді щодо проекту ухвали: «Водночас, просимо внести таку правку: «Надати право виконавчому комітету Львівської міської ради вносити зміни до переліку об’єктів, які фінансуються з бюджету розвитку міського бюджету в частині надання субвенцій на розвиток інфраструктури міст, що ведуть до збільшення затверджених бюджетних призначень головних розпорядників коштів на суму, що не перевищує один мільйон гривень, за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету з подальшим затвердженням міською радою».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Депутати більшістю голосів підтримали цю ухвалу».

dailylviv.com

До теми

23:02 17 січня 2021 р.

У Львові розшукують вагітну маму двох дітей, яка зникла дорогою з пологового будинку

У неділю, 17 січня, Шевченківський відділ поліції оголосив у розшук 31-річну Оксану Бекеш. Мати двох дітей, яка перебуває на третьому місяці вагітності, зникла два дні тому: вона поїхала на огляд до лікаря у пологовий будинок на вул. Раппопорта, проте звідти додому не повернулася.

Рубрика: Ситуації

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу