Депутати ЛМР хочуть звільнити 4 начальників управлінь

12:37 24 вересня 2013 р.

Депутати Львівської міської ради наполягають, аби міський голова Львова звільнив начальників чотирьох структурних підрозділів: управлінь - охорони історичного середовища Лілію Онищенко-Швець, зовнішньо-економічних відносин та інвестицій – Сергія Кіраля, культури – Ірину Подоляк, відділу кадрів апарату виконкому Галину Бордун.

Про це «Щоденному Львову» повідомив депутат ЛМР Ерік Парсаданян. За кадрові зміни на вчорашній сесії ЛМР депутати віддали 64 голоси і подолала вето міського голови на ухвалу ЛМР «Про звіт про роботу виконавчих органів міської ради у 2012 році». Саме в цьому документі є вимога про кадрові зміни.

У відповідь міський голова Андрій Садовий заявив, що ця ухвала суперечить законодавству, адже звільняти посадових осіб – це повноваження міського голови.
«Звільнення та призначення посадовців міської ради – це повноваження виключно міського голови, тому ця ухвала суперечить чинному законодавству і тому ця ухвала зупинена міським головою», - зазначив Андрій Садовий. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зі свого боку, Ерік Парсаданян називає це рішення депутатів політичним. Бо лише в такий законний спосіб вони можуть продемонструвати свою принципову позицію і вплинути на кадрову політику міського голови Львова.

Нагадаємо, одразу після пленарного засідання 18 липня, коли депутати визнали роботу виконавчих органів Львівської міської ради незадовільною та запропонували звільнити 5 керівників управлінь, Андрій Садовий наклав вето на цю ухвалу і оперативно зробив кадрове рокирування: перевів начальника управління комунальної власності Євгена Климковича керувати КП‭ «‬Адміністративно-технічне управління‭» ‬департаменту містобудування, а на вакантну посаду призначив Ірину Свистун, яка до Євгена Климковича очолювала КП‭ «‬Адміністративно-технічне управління‭».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу