Департамент соцзахисту Львівської ОДА обладнали тактильними засобами

17:54 12 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили, що її департамент соціального захисту населення обладнали тактильними засобами для зручності осіб з вадами зору.

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також конкретизували: «На виконання плану заходів з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях, наданих Комітетом ООН з прав осіб з інвалідністю, до першої доповіді України про виконання Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю на період до 2020 року» та з метою створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю 12 грудня 2017 року, за сприянням міністерства соціальної політики України, обладнали департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації тактильними засобами для забезпечення доступності приміщень установи, зокрема – рельєфним плакатом з назвою та графіком роботи департаменту адаптований для осіб з вадами зору на вході до будівлі, інформаційним стендом з переліком кабінетів по поверхах, мнемосхемами приміщення, позначками для числової нумерації кабінетів».

dailylviv.com

До теми

20:49 28 вересня 2021 р.

Завтра два львівські парки оброблятимуть від кліщів. Рекомендують утриматись від прогулянок

Завтра у Стрийському парку та РЛП «Знесіння» триватиме акарицидна обробка, з метою боротьби з кліщами. Відтак, мешканців просять утриматись від відвідування цих парків (зокрема, вигулу собак) протягом 72 годин.

Рубрика: Ситуації

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу