Департамент економічної політики Львівської ОДА потребує спеціалістів

17:00 18 липня 2016 р.

  • 0


Фото: krm.com.ua

Документи необхідно подати до 25 липня 2016 року.

«Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, у департаменті шукають: провідного спеціаліста відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики; провідного спеціаліста відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики; головного спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника; провідного спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики; спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики; Кваліфікаційні вимоги: вища освіта ступеня бакалавра або молодшого бакалавра економічного та юридичного спрямування, знання іноземних мов.

А також у департаменті економічної політики є вакантними посади: провідного спеціаліста відділу підприємництва та промислової політики управління промисловості і підприємництв - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника; спеціаліста відділу підприємництва та промислової політики управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника; спеціаліста відділу торгівлі та споживчих ринків управління промисловості і підприємництва. Вимоги: вища освіта ступеня бакалавра, мол. бакалавра економічного та юридичного спрямування.

Документи необхідно подати до 25 липня 2016 року у департамент економічної політики, кабінет №429. Контактна особа: Пачовська Оксана Василівна, телефон. 261-30-59».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:55 3 червня 2020 р.

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

В офіційному повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області не перелічено 31 об'єкт централізованого водопостачання, де порушені вимоги санітарного законодавства.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині померли ще дві пацієнтки, у яких зафіксовано коронавірусну інфекцію

До кінця доби у Львові — гроза, пориви вітру

«Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Львівелектротранс», АТП № 1 та інші не мають коштів на зарплату

"Дія" на державному кордоні не спрацює

У Львові СБУ викрила на хабарі керівника підрозділу ДСНС

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу