Департамент економічної політики Львівської ОДА потребує спеціалістів

17:00 18 липня 2016 р.


Фото: krm.com.ua

Документи необхідно подати до 25 липня 2016 року.

«Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, у департаменті шукають: провідного спеціаліста відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики; провідного спеціаліста відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики; головного спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника; провідного спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики; спеціаліста відділу залучення інвестицій управління інвестиційної політики; Кваліфікаційні вимоги: вища освіта ступеня бакалавра або молодшого бакалавра економічного та юридичного спрямування, знання іноземних мов.

А також у департаменті економічної політики є вакантними посади: провідного спеціаліста відділу підприємництва та промислової політики управління промисловості і підприємництв - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника; спеціаліста відділу підприємництва та промислової політики управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації - тимчасово, на умовах строкового трудового договору на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника; спеціаліста відділу торгівлі та споживчих ринків управління промисловості і підприємництва. Вимоги: вища освіта ступеня бакалавра, мол. бакалавра економічного та юридичного спрямування.

Документи необхідно подати до 25 липня 2016 року у департамент економічної політики, кабінет №429. Контактна особа: Пачовська Оксана Василівна, телефон. 261-30-59».

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу