Департамент агропромрозвитку Львівської ОДА потребує фахівців

17:54 25 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації бракує начальника управління й провідного спеціаліста.

«Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців – начальника управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації; а також провідного спеціаліста сектору фінансового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «Б» (начальник управління): вища освіта (спеціаліст чи магістр), досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років., вільне володіння державною мовою.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «В» (провідний спеціаліст): вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або спеціаліста за напрямом підготовки «Фінанси», «Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік та аудит» або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування,  без досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

Документи необхідно подати за адресою: 79020, Львів. проспект Чорновола, 57, п’ятй поверх, кабвнет №57.  Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням:  http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу