Департамент агропромрозвитку Львівської ОДА потребує фахівців

17:54 25 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації бракує начальника управління й провідного спеціаліста.

«Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців – начальника управління розвитку сільськогосподарського виробництва, продовольства та аграрного ринку департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації; а також провідного спеціаліста сектору фінансового та організаційного забезпечення департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «Б» (начальник управління): вища освіта (спеціаліст чи магістр), досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років., вільне володіння державною мовою.

Серед вимог до професійної компетентності кандидатів на зайняття посади державної служби категорії «В» (провідний спеціаліст): вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або спеціаліста за напрямом підготовки «Фінанси», «Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік та аудит» або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування,  без досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

Документи необхідно подати за адресою: 79020, Львів. проспект Чорновола, 57, п’ятй поверх, кабвнет №57.  Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням:  http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу