Чиновники Львівської міськради досі шукають земельну ділянку для сміттєпереробного заводу (відео)

19:22 14 червня 2016 р.

Керівник управління природних ресурсів ЛМР Сергій Коровайник повідомив: «Є низка земельних ділянок, які перебувають на опрацюванні: однієї чітко визначеної – немає».

«Станом на сьогодні, однієї погодженої земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу немає – є лише низка варіантів, які зараз опрацьовують відповідні спеціалісти», – повідомили сьогодні, 14 червня, в прес-службі міськради., де також розповіли подробиці:

«Як підкреслює керівник управління природних ресурсів ЛМР Сергій Коровайник, йдеться саме про завод, який відповідатиме всім екологічним нормам та європейським стандартам, а не про сміттєзвалище. Окрім того, об’єкт буде важливим не лише для міста, адже опрацьовуватиме відходи і з області.

«Львівська міська рада спільно з обласною державною адміністрацією перебувають у процесі пошуку земельної ділянки, на якій можна реалізувати проект сміттєпереробного заводу. Саме заводу, а не сміттєзвалища. Цей об’єкт відповідатиме всім екологічним нормам та європейським стандартам, – зазначив Сергій Коровайник. – Підкреслю, що він важливий не лише для міста, а й для області, адже цей завод буде опрацьовувати сміття не тільки зі Львова».

Відтак, станом на сьогодні, є низка земельних ділянок, які перебувають на опрацюванні: однієї чітко визначеної – немає. «Зараз працюють спеціалісти, які визначають певні екологічні норми – води, ґрунти, чи дійсно той об’єкт може бути розташований там», – додав Сергій Коровайник.

Він також підкреслив: «Добряни – це лише одна з тих ділянок, які опрацьовуються, і вона не є остаточною. Станом на зараз, чіткої інформації від відповідних спеціалістів, інститутів, що ця ділянка може бути реалізована для цих цілей, ще немає. Тобто, є попереднє наше звернення в облдержадміністрацію про те, чи можна цю ділянку розглядати. Є позитивна відповідь. Але клопотання від міськради щодо оформлення немає. Наскільки мені відомо, обласна адміністрація подала 5 варіантів тих земельних ділянок. Окрім того, є ще кілька наших варіантів, які ми розглядали. Ми не зациклились на конкретно одній чи двох ділянках. Є багато варіантів, ми у постійному пошуку», – підкреслює посадовець».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу