Чиновник попередив про зсуви на місці обвалу карстових порід на Львівщині

16:45 2 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник застеріг, що довкола бажано не знаходитись обвалу карстових порід бажано не знаходитися.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 жовтня: «Фахівці проводять необхідні дослідження на місці обвалу карстових порід у зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство з метою з'ясування небезпеки подальших обвалів у напрямку дороги. Відтак з метою безпеки мешканців області закликають не відвідувати місце обвалу. На цьому сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу наголосив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник».

Він також додав: «Орієнтовно в обсязі 50 метрів довкола бажано не знаходитись, оскільки буде виположуватись природно, тобто будуть додаткові зсуви».

Про це поінформували сьогодні, 2 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «30 вересня відбувся обвал карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Фахівці Івано-Франківського національного університету нафти і газу вже провели моніторинг тектонічної напруги по периметру обвалу. Наразі на території працюють фахівці ТзОВ «Інститут «Гірхімпром», а також державної екологічної інспекції». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини