Чиновник ЛОДА запевнив, що вивіз зі Львова 119 тисяч тонн відходів

15:35 29 січня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук запевнив: «Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення Львівській обласній державній адміністрації вдалося зекономити 48 мільйонів гривень».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 29 січня: «З 1 липня до 31 грудня 2017 року зі Львова вивезли 119 тисяч тонн твердих побутових відходів. З цієї кількості 39 тисяч тонн скерували на полігони Львівської області, решту – за її межі. Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення Львівській обласній державній адміністрації вдалося зекономити 48 мільйонів гривень. Про це сьогодні, під час звіту за 2017 рік, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Зекономлені від вивозу ТПВ кошти скерували у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування, які приймають побутові відходи зі Львова», – поінформували також в облдержадміністрації.

Назарій Романчук запевнив: «Завдяки цим коштам нам вдалось реалізувати 89 заходів соціально-економічного, житлово-комунального призначення, це і ремонти житлового фонду, вулиць, дворів, закупівля спецтехніки, сучасних євро контейнерів для побутових відходів».

«З метою забезпечення належного утримання полігонів області, завдяки коштам Державного резервного фонду в сумі 49,9 млн. гривень, минулоріч провели роботи з реконструкції полігонів в Буськ, Дрогобич, Великі Мости, закупили вісім одиниць техніки для роботи на полігонах, а також три сучасні сортувальні лінії», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

10:25 25 вересня 2021 р.

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглами

Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними.

Рубрика: Ситуації

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу