Чиновник ЛОДА запевнив, що вивіз зі Львова 119 тисяч тонн відходів

15:35 29 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук запевнив: «Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення Львівській обласній державній адміністрації вдалося зекономити 48 мільйонів гривень».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 29 січня: «З 1 липня до 31 грудня 2017 року зі Львова вивезли 119 тисяч тонн твердих побутових відходів. З цієї кількості 39 тисяч тонн скерували на полігони Львівської області, решту – за її межі. Завдяки посиленому контролю за вивезенням та оптимізації маршрутів перевезення Львівській обласній державній адміністрації вдалося зекономити 48 мільйонів гривень. Про це сьогодні, під час звіту за 2017 рік, розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Зекономлені від вивозу ТПВ кошти скерували у вигляді субвенції органам місцевого самоврядування, які приймають побутові відходи зі Львова», – поінформували також в облдержадміністрації.

Назарій Романчук запевнив: «Завдяки цим коштам нам вдалось реалізувати 89 заходів соціально-економічного, житлово-комунального призначення, це і ремонти житлового фонду, вулиць, дворів, закупівля спецтехніки, сучасних євро контейнерів для побутових відходів».

«З метою забезпечення належного утримання полігонів області, завдяки коштам Державного резервного фонду в сумі 49,9 млн. гривень, минулоріч провели роботи з реконструкції полігонів в Буськ, Дрогобич, Великі Мости, закупили вісім одиниць техніки для роботи на полігонах, а також три сучасні сортувальні лінії», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини