Чотири російські ракети вночі влучили у Луцьк. Під удар потрапив готель з українськими легкоатлетами (відео)

10:23 6 червня 2025 р.

Фото до новини

Під час масованої атаки вночі з 1-ї до 6-ї години ранку російські війська випустили по місту 6 ракет і 15 «шахедів».

Про це повідомив начальник Волинської ОВА Іван Рудницький, пише  DailyLviv.com.

"Важка ніч. Україна та наша область зокрема зазнала масованої атаки ракетами та БПЛА. 

У Луцьку маємо влучання у багатоквартирний житловий будинок, який зазнав часткових руйнувань. Ще у багатьох будівлях ударною хвилею повибивало вікна. Наразі маємо 5 постраждалих осіб. Людей евакуйовано, усім вже надається медична допомога. На щастя, загиблих немає. 

Усі відповідні служби працюють на місцях та ліквідовують наслідки атаки та падіння уламків. 

Більше інформації згодом",- пообіцяв очільник області.

Як повідомили моніторингові канали, під час масованої атаки вночі з 1-ї до 6-ї години ранку російські війська випустили по місту 6 ракет і 15 «шахедів». Один з ударів припав на готель «Мотор», де зупинилася частина українських легкоатлетів, які перебувають в місті на командному чемпіонаті України.

Спортсмени не постраждали. На офіційній сторінці команда закликала міжнародну спільноту звернути увагу на воєнні злочини Росії та підтримати Україну в її боротьбі за свободу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

новобудови Львів