Аварії позбавили водопостачання багатьох львів’ян

15:28 21 лютого 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: 0472.ua

У міськраді запевнили: «Ремонтні бригади «Львівводоканалу» ліквідовують витоки води».

Про це повідомили в середу в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «У зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на Саксаганського, 3-5, сьогодні, 21 лютого, з 12.00 до 15.30 призупинено водопостачання вулиць Саксаганського, Стецька, Герцена, Кирила і Мефодія, Франка (частково), Чайковського, Стефаника, Дорошенка, Листопадового Чину, Коперника, Огієнка, Шухевича та прилеглих до них. А в зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Панча (біля «Арсену»), з 12.00 до 16.30 призупинено водопостачання на вулиці Панча, проспекту Чорновола (частково), вулиць Юрія Липи й Масарика та прилеглих до них.

«У зв'язку з ремонтними роботами з встановлення лічильника на вулиці Кавказька, 56, з 12.30 до 16.30 призупинено водопостачання вулиць Кавказької, Гречана, Городоцької (№№208-212) і Пшеничної. А в зв'язку з ремонтними роботами на вулиці Копача, 21, з 14.30 до 19.00 призупинено водопостачання вулиць Копача, Окружна, Рівна, Проста, Суха, Багряного, Суха, Сулими, Кондукторська та прилеглих до них», – поінформували також у прес -службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу