Четверо людей загинули у водоймах на Львівщині

11:35 17 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

16 червня на водоймах у Бродівському, Пустомитівського та Яворівському районах Львівщини загинуло четверо людей.

Про це поінформували в понеділок, 17 червня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «16 червня о 16:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що у водойму в селі Ясниська у Яворівськомі району пірнув у воду й не винирнув на поверхню хлопець 2000 року народження зі Львова. Водолазами центральної рятувально-водолазної служби проводились пошуки зниклого. Пошукові роботи завершено о 21:40 – зниклого не знайдено. Пошукові роботи продовжуються з настанням світлої пори доби 17 червня».

«16 червня о 20:17 надійшло повідомлення, що в озері в селі Муроване в Пустомитівському району втопилася жінка 1985 року народження зі Львова. Тіло загиблої, без ознак насильницької смерті, було витягнуто на поверхню місцевими мешканцями», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«16 червня о 20:50 надійшло повідомлення, що в ставку в селі Чижиків у Пустомитівському районі, ймовірно, втопився чоловік 1997 року народження. Водолазами центральної рятувально-водолазної служби з настанням світлої пори доби 17 червня проводитимуться пошуки зниклого чоловіка», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«16 червня о 22:24 у ставку в селі Ясенів у Бродівському районі втопився чоловік, 1978 року народження, який проживав в селі Ясенів. Тіло загиблого, без ознак насильницької смерті, було витягнуто на поверхню місцевими мешканцями», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу