«Червоні стріли» змінили на Львівщині «Клекотливих орлів» | Новини Львова

«Червоні стріли» змінили на Львівщині «Клекотливих орлів»

15:00 11 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: Медіацентр МОУ (Львів)

У понеділок, 11 листопада, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині, відбулась церемонія передачі повноважень між двома підрозділами американської складової місії «JMTG-U».

На заміну військовослужбовцям 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, яка має почесну назву «Клекотливі орли», до України прибули понад 120 військовослужбовців 32-ї піхотної бригадної оперативно-тактичної групи «Жувіньї» Національної гвардії штату Вісконсин. Термін ротації на території України для американських військових складатиме дев’ять місяців.

Новоприбулі представники армії США продовжать допомагати у тренуванні підрозділів Збройних Сил України за стандартами підготовки армій країн НАТО. Ця військово-тренувальна місія відома як Об’єднана багатонаціональна тренувальна група – Україна (JMTG-U), діяльність якої започаткована у 2015 році.

Метою місії є сприяння внутрішньому оборонному потенціалу України та тренуванню ротаційних підрозділів в Україні. В рамках місії, американські військовослужбовці виступають у ролі менторів під час навчального процесу із підрозділами українських бойових бригад Сухопутних військ, десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти тощо.

Крім того, американські військовослужбовці продовжать навчання українських військових інструкторів, які у найближчому майбутньому мають повністю опанувати функції навчання особового складу на рівні батальйону. За словами командира нового контингенту США полковника Джона Оклі, ОТГ «Жувіньї» складається з військовослужбовців кількох частин всієї Національній гвардії Вісконсину, кожного з основних підпорядкованих командувань, штабу об’єднаних сил та 32-ої піхотної бригадної ОТГ.

Вони були відібрані за свої унікальні навички та досвід у різних галузях.  Командування 32-ої ОТГ зі задоволенням продовжить роботу тих, хто працював тут раніше, і сподівається на успішну взаємодію з українськими партнерами.

Церемонія передачі повноважень відбулась на стройовому плацу військового містечка «Центральне». Після виконання Державних гімнів України та Сполучених штатів Америки, прапор «Клекотливих орлів» було урочисто згорнуто та вкрито захисним чохлом. Натомість, свій бойовий прапор розгорнули «Червоні стріли».

На знак поваги і відзначення заслуг американських десантників з 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, вручив кращим солдатам та офіцерам армії США відзнаки Міністерства оборони України, нагороди від Генерального штабу ЗС України, командування Сухопутних військ ЗС України.

Командир «Клекотливих орлів» підполковник Роберт Трейсі у своїй промові подякував своїм підлеглим за віддану працю. Він також відзначив високий рівень співпраці з українською стороною та прогрес, якого досягли бойові підрозділи під час підготовки в контексті занять за програмою «JMTG-U».

Про це повідомили в понеділок, 11 листопада, в міністерстві оборони України.


Відео: Медіацентр МОУ (Львів)

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:45 3 серпня 2020 р.

Wizz Air через день припинила рейси з Талліна до українських міст

Угорська авіакомпанія Wizz Air, яка поновила минулого четверга авіаперельоти з Києва, Львова та Харкова до Таллінна, була змушена знову їх перервати через зростання захворюваності COVID-19 в Україні.

Рубрика: Ситуації

10:26 3 серпня 2020 р.

Польща розпочинає перевірки магазинів на дотримання санобмежень

Міністр охорони здоров'я Лукаш Шумовський заявив, що ризик зараження коронавірусом залежить лише від того, чи дотримуємось ми санітарних обмежень. Міністр оголосив, що цього тижня розпочнуться перевірки в магазинах.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Луцьку загальмовано громадський транспорт

У червону зону дозволено в'їжджати лише на власному транспорті

Wizz Air через день припинила рейси з Талліна до українських міст

Польща розпочинає перевірки магазинів на дотримання санобмежень

Як у Львові забрати будівництво з-під корупційного даху?(відео)

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу