«Червоні стріли» змінили на Львівщині «Клекотливих орлів»

15:00 11 листопада 2019 р.


Фото: Медіацентр МОУ (Львів)

У понеділок, 11 листопада, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині, відбулась церемонія передачі повноважень між двома підрозділами американської складової місії «JMTG-U».

На заміну військовослужбовцям 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, яка має почесну назву «Клекотливі орли», до України прибули понад 120 військовослужбовців 32-ї піхотної бригадної оперативно-тактичної групи «Жувіньї» Національної гвардії штату Вісконсин. Термін ротації на території України для американських військових складатиме дев’ять місяців.

Новоприбулі представники армії США продовжать допомагати у тренуванні підрозділів Збройних Сил України за стандартами підготовки армій країн НАТО. Ця військово-тренувальна місія відома як Об’єднана багатонаціональна тренувальна група – Україна (JMTG-U), діяльність якої започаткована у 2015 році.

Метою місії є сприяння внутрішньому оборонному потенціалу України та тренуванню ротаційних підрозділів в Україні. В рамках місії, американські військовослужбовці виступають у ролі менторів під час навчального процесу із підрозділами українських бойових бригад Сухопутних військ, десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти тощо.

Крім того, американські військовослужбовці продовжать навчання українських військових інструкторів, які у найближчому майбутньому мають повністю опанувати функції навчання особового складу на рівні батальйону. За словами командира нового контингенту США полковника Джона Оклі, ОТГ «Жувіньї» складається з військовослужбовців кількох частин всієї Національній гвардії Вісконсину, кожного з основних підпорядкованих командувань, штабу об’єднаних сил та 32-ої піхотної бригадної ОТГ.

Вони були відібрані за свої унікальні навички та досвід у різних галузях.  Командування 32-ої ОТГ зі задоволенням продовжить роботу тих, хто працював тут раніше, і сподівається на успішну взаємодію з українськими партнерами.

Церемонія передачі повноважень відбулась на стройовому плацу військового містечка «Центральне». Після виконання Державних гімнів України та Сполучених штатів Америки, прапор «Клекотливих орлів» було урочисто згорнуто та вкрито захисним чохлом. Натомість, свій бойовий прапор розгорнули «Червоні стріли».

На знак поваги і відзначення заслуг американських десантників з 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук, вручив кращим солдатам та офіцерам армії США відзнаки Міністерства оборони України, нагороди від Генерального штабу ЗС України, командування Сухопутних військ ЗС України.

Командир «Клекотливих орлів» підполковник Роберт Трейсі у своїй промові подякував своїм підлеглим за віддану працю. Він також відзначив високий рівень співпраці з українською стороною та прогрес, якого досягли бойові підрозділи під час підготовки в контексті занять за програмою «JMTG-U».

Про це повідомили в понеділок, 11 листопада, в міністерстві оборони України.


Відео: Медіацентр МОУ (Львів)

dailylviv.com

До теми

21:55 28 червня 2022 р.

Шантаж: росія опублікувала координати і фото центрів прийняття рішень, які підтримують українців. Перелік

У вівторок, 28 червня, розпочинається саміт НАТО в Мадриді. «Роскосмос» вирішив з цього приводу оприлюднити координати місця зустрічі та кількох інших столиць держав-членів. У російському космічному агентстві пояснили, що зробили це «про всяк випадок»

Рубрика: Ситуації

18:53 28 червня 2022 р.

Ракети росіян влучили у СТО у Дніпрі, стадіон - у Миколаєві, ринок - в Очакові

Російські окупанти вдарили ракетою по СТО у Дніпрі. Унаслідок ракетного удару по Миколаєву пошкоджено військовий об'єкт, центральний міський стадіон та соціальну інфраструктуру.

Рубрика: Ситуації

17:17 28 червня 2022 р.

Завтра Львів прощається з Героєм Тарасом Веремеєм

Завтра, 29 червня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу