Чергові бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюватимуть не тільки в будні

16:32 18 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Його головний інженер Володимир Штейбарт запевнив у п’ятницю: «Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85».

Як повідомили сьогодні, 18 квітня, прес-службі міської ради в ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку з вихідними днями, з 19 до 21 квітня на підприємстві працюватимуть чергові бригади, які слідкуватимуть за стабільною роботою об’єктів теплопостачання та якісною подачею гарячої води.  За словами головного інженера ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимира Штейбарта, сформовано графік чергування керівного складу підприємства, чергових по районах теплових мереж та технічних відділів, з метою координації робіт та оперативної ліквідації можливих аварійних ситуацій на час святкових днів. 

Володимир Штейбарт запвеняє: «Підприємство працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води усім споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій, а ми сподіваємося таких не буде, їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85».

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу