Чергові бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюватимуть не тільки в будні

16:32 18 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Його головний інженер Володимир Штейбарт запевнив у п’ятницю: «Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85».

Як повідомили сьогодні, 18 квітня, прес-службі міської ради в ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку з вихідними днями, з 19 до 21 квітня на підприємстві працюватимуть чергові бригади, які слідкуватимуть за стабільною роботою об’єктів теплопостачання та якісною подачею гарячої води.  За словами головного інженера ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимира Штейбарта, сформовано графік чергування керівного складу підприємства, чергових по районах теплових мереж та технічних відділів, з метою координації робіт та оперативної ліквідації можливих аварійних ситуацій на час святкових днів. 

Володимир Штейбарт запвеняє: «Підприємство працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води усім споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій, а ми сподіваємося таких не буде, їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу