Через пиятику з модульного містечка у Львові виселили 6 людей

14:06 5 березня 2024 р.

Фото до новини

Через систематичне порушення правил проживання, з модульного містечка на Сихові змушені були виселити 6 людей. Найперше, йдеться про зловживання алкоголем.

Про це повідомив керівник Центру соціальної підтримки вимушено переміщених осіб Володимир Головатий, пише DailyLviv.com.

«З січня 2023 року до березня 2024 року, через порушення правил, зокрема зловживання алкоголем, з модульного містечка на Сихові було виселено 6 осіб. Водночас щоб ці люди не залишились на вулиці чи не виникли інші негативні наслідки, пов’язані з відсутністю у них житла, працівники нашого Центру кожному, кого виселили з містечка, надали інформацію про прихистки у Львові – з зазначенням адрес та контактних номерів телефонів. Тобто кожному було запропоновано альтернативне розміщення в межах нашої громади.

Хочу наголосити, що ми реагуємо на кожне порушення правил проживання, адже це, найперше, безпека і якість життя для інших мешканців модульного містечка», - пояснив керівник Центру соціальної підтримки Володимир Головатий.

До слова, у модульному містечку на Сихові мешкають вимушено переміщені люди з окупованих територій України. У містечку є 8 двоповерхових будиночків, адаптованих для проживання. Тут є житлові блоки, санвузли та їдальні, а під потреби людей з інвалідністю адаптували усі душові та туалетні кабінки на перших поверхах. Також, тут облаштували 10 дитячих кімнат і кінотеатр, запровадили безплатні заняття з англійської та дитячий садок. Зараз тут мешкає майже 1000 осіб, з них майже 260 – діти.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів