Через пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» пройшло 110 вантажівок

12:48 5 грудня 2023 р.

Фото до новини

Станом на ранок 5 грудня в пункті пропуску «Угринів» на виїзд з України прикордонники оформили 110 великовагових транспортних засобів загальною дозволеною масою понад 7,5 тонн.

Про це інформує західне регіональне управління  Держприкордонслужби, пише DailyLviv.com.

Для здійснення прикордонного контролю призначено інспекторів з перевірки документів та огляду транспортних засобів. Для проїзду ваговозів виділено окрему смугу руху.

Для забезпечення ритмічного пропуску даної категорії транспорту учора начальник 7 прикордонного Карпатського загону полковник Олег Трофіменко провів зустріч з очільником Надбужанського відділу РП генералом бригади ПВ Яцеком Щонхор. До зустрічі також долучились представники митних служб України та Польщі. За її підсумками сторони зазначили, що готові забезпечити належне функціонування пункту пропуску та ритмічність під час здійснення прикордонного та митного контролю транспортних засобів у автомобільному пункті пропуску «Угринів-Долгобичув».

Нагадаємо, що пропуск порожніх великовагових транспортних засобів загальною дозволеною масою понад 7,5 тонн (крім порожніх неочищених цистерн) у напрямку з України до Польщі розпочався з 01:00 04 грудня 2023. 

Заїзд вантажівок у пункт пропуску здійснюватиметься за загальною чергою.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів