Чекали кілька років: в офісах громад Львівської МТГ можна отримати дублікат заповіту та внести його у реєстр спадкового майна

15:06 26 вересня 2023 р.

Фото до новини

В офісах громад Львівської МТГ з’явилась нова послуга – тут можна отримати дублікат заповіту, внести його у реєстр спадкового майна або ж усунути помилки, які сталися під час внесення документа у реєстр.

Про це інформує пресслужба ЛМР,  пише Dailylviv.com.

У тих громадах, де працюють ЦНАПи, заяви на отримання таких документів приймають там. Аби отримати послугу, треба прийти в офіс громади або у ЦНАП і написати заяву на уповноважену особу. Про це повідомили в департаменті міської агломерації ЛМР.

«Такої послуги у громадах чекали кілька років. Спочатку через карантин, а потім війну виникли ускладнення в її реалізації. Всі технічні питання вдалось вирішити, і послуга стала доступною», – зазначили в департаменті міської агломерації ЛМР.

В офісах громад кажуть, що мешканці зверталися до них з таким запитом. І поки послуга не працювала, людям доводилося ці питання вирішувати через суди. Нині вже є можливість отримати ці послуги у значно швидший спосіб і без судової тяганини.

Термін комплексної адмінпослуги – п'ять календарних днів.

Нагадаємо: нині офіси Львівської МТГ надають понад десяток послуг, пов'язаних з реєстраційними діями.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів