Бюрократичне полегшення для всіх 5 808 приватних нотаріусів України

16:18 18 вересня 2013 р.

Їм не треба буде у триденний строк передавати постачальнику невикористані спеціальні бланки нотаріальних документів.

При зупиненні нотаріальної діяльності приватного нотаріуса на строк до двох місяців пропонується зберігати у нотаріуса невикористані спеціальні бланки. Про це йдеться у проекті постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 22 Порядку витрачання, зберігання, обігу спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання», розробленій Міністерством юстиції та прийнятій на засіданні Кабінету Міністрів України 18 вересня 2013 року.

«Раніше у разі короткотермінового призупинення нотаріальної діяльності (а це могла бути відпустка, хвороба, інше) приватний нотаріус зобов’язаний був у триденний строк передати невикористані спеціальні бланки нотаріальних документів їх постачальнику, а після цього знову чекати на їх постачання. Тепер же такі незручності та зарегульованість у роботі приватних нотаріусів буде усунуто, що лише поліпшить якість обслуговування населення», - повідомила міністр юстиції України Олена Лукаш. 

Загалом сьогодні в Україні нотаріальну діяльність здійснюють 5 808 приватних нотаріусів. Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу