Бюджетникам Львівщини перерахували на зарплату 23,2 млн. гривень

12:00 24 липня 2015 р.


Фото: siver.com.ua

Освіту області профінансовано на суму 5,2 млн. грн., охорону здоров’я – на 28,3 млн. грн, культуру та мистецтво – на 2,3 млн. грн,

Із бюджету Львівської області, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж тижня в повному обсязі спрямовано 41,2 мільйона гривень. Зокрема, освіту профінансовано на суму 5,2 млн. грн, охорону здоров’я – на суму 28,3 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – на суму 2,7 млн. грн, культуру та мистецтво – на суму 2,3 млн. грн, фізичну культуру та спорт – на суму 0,7 млн. грн, будівництво – на суму 0,5 млн. грн, інші видатки – на суму 1,5 млн. гривень.

Натомість на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 23,2 млн. грн, на стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,4 млн. грн, на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки – 2,2 млн. грн, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1,8 млн. грн, медикаментів – 4,3 млн. грн, продуктів харчування – 0,5 млн. грн, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 1,4 млн. грн; на придбання автомобіля швидкої медичної допомоги – 1,0 млн. грн, на інші видатки – 5,4 млн. грн, що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків.

Про це повідомили сьогодні, 24 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу