Бюджетна комісія Львівської облради підтримала проект основного фінансового документа

15:10 7 грудня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Постійна комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради одноголосно підтримала на своєму засіданні проект рішення «Про обласний бюджет Львівської області на 2019 рік».

Цим рішенням проект основного фінансового документа області виноситься на розгляд позачергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться у вівторок, 11 грудня. Як наголосив на початку засідання голова комісії Олег Домчак, проект обласного бюджету Львівської області на 2019 рік був розглянутий і підтриманий у депутатських комісіях та обговорений під час громадських слухань.

Олег Домчак зазначив також:«У пріоритеті – розвиткові проекти; заходи з енергозбереження; підтримка наших комунальних установ; підтримка учасників АТО і їх сімей; співпраця зі сходом; забезпечення належного функціонування в області галузі освіти, медицини, соціального захисту. На щастя, на 2019 рік немає бюджетних сюрпризів, суттєвих додаткових навантажень для місцевих бюджетів, бюджетні розрахунки є зваженими і прогнозованими».

За інформацією департаменту фінансів Львівської ОДА, прогнозний обсяг обласного бюджету на 2019 рік визначено за доходами в сумі 14,495 млрд. гривень (52% структури доходів обласного бюджету складатимуть соціальні субвенції, 19% – податки і збори, 13% – медична субвенція, 6% – додаткова дотація, 5% – будівництво доріг, 3% – освітня субвенція,  0,2% – базова дотація, 2% – інші) й за видатками в сумі 14,635 млрд. гривень.

Обсяг дохідної частини загального фонду обласного бюджету на 2019 рік без урахування міжбюджетних трансфертів визначено в сумі 2405791 тисяч гривень. Обсяг доходів загального фонду на плановий рік більший на 290383 тисяч гривень або 13,7% порівняно з очікуваними надходженнями 2018 року. У проекті обласного бюджету на 2019 рік передбачено резервний фонд в сумі 50000 тисяч гривень.

Олег Домчак підкреслив: «Кошти на реалізацію обласних програм на 2019 рік заплановані, виходячи із завдань, які стоять перед місцевими органами влади, в загальній сумі 1,569 млрд. гривень. Тому курс на комплексні, довготривалі програмні документи – продовжується».

Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради пояснив: «Важливо, що в 11 з 30 програм є вимога щодо обов’язкового співфінансування. Таким чином для виконання наших програм ми залучаємо кошти місцевих бюджетів, інших джерел. Фінансовий ресурс для таких програм ми передбачаємо у сумі 595 мільйонів гривень. У відповідь очікуємо залучення додаткових коштів на рівні 25% від виділених коштів»

«Комісія під час засідання погодила нову програму «Підтримки співробітництва територіальних громад», передбачивши на її реалізацію у 2019 році – 5,2 млн. гривень.

«Члени комісії під час засідання погодили також внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік та обласних програм на загальну суму 72,28 млн. гривень за рахунок перевиконання обласного бюджету за результатами 11 місяців поточного року», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу