Бюджет Міноборони буде найбільшим з часів незалежності, – Загороднюк

14:20 5 листопада 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ua.news

Керівник військового відомства Андрій Загороднюк наголосив у вівторок, 5 листопада, під час презентації в Кабінеті міністрів проєкту бюджету на 2020 рік: «Бюджетні асигнування міністерству оборони на 2020 рік планується збільшити за майже усіма статтями».

Андрій Загороднюк зазначив: «Головна мета оборонного відомства – це розвиток Збройних Сил України, тому відсоток бюджету має суттєво зрости та стати найбільшим бюджетом Міноборони з часів незалежності України. Проєктом Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» на національну безпеку та оборону передбачено видатки в розмірі 245,8 млрд. гривень, що становить 5,45% ВВП і відповідає вимогами документів стратегічного планування».

«Ці видатки порівняно з 2019 роком (212 мільярди гривень) збільшено на 33,8 млрд. гривень, або ж на 16%, та, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 2 листопада 2019 року, передбачено спрямувати 135,5 млрд. гривень (3% ВВП) – на оборону, а 110,3 млрд. гривень (2,45% ВВП) – на безпеку», – повідомив також міністр оборони.

«Спланований бюджет оборонного відомства має стати найбільшим за роки незалежності і разом з кошторисом для Головного управління розвідки (3,5 млрд.), Держспецтрансслужбою (1,4 млрд.) та державними гарантіями (дев’ять мільярдів) має скласти 130 мільярдів гривень. Для міністерства оборони України основний пріоритет залишається незмінним – це відновлення та розвиток об’єктів інфраструктури, закупівля, модернізація та ремонт ОВТ, набуття необхідних спроможностей, що відповідатимуть критеріям членства в НАТО», – зазначив також міністр оборони.

Про це повідомили у вівторок, 5 листопада, у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:42 12 грудня 2019 р.

На художника Юрка Коха у Львові двічі нападали ветерани війни на сході

Художник Юрко Кох розповів, що одним із найбільших недоліків Львова є хамство. Про це він говорив під час відеопрограми «Неформальна приміряльня»: кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020?».

Рубрика: Ситуації