Бюджет Львівщини «схуд» за тиждень на 172,7 млн. гривень

16:45 15 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: pon.org.ua

ОДА перерахувала впродовж тижня на потреби Львівщини 172,7 млн. гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 15 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що традиційно, крім видатків на поточне утримання бюджетних установ, з обласного бюджету спрямували кошти на будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення в сумі 6,7 млн. гривень. Натомість на реалізацію проектів місцевого розвитку спрямували 5,8 млн. гривень.

На ремонт та утримання автомобільних доріг були спрямовані 4,5 млн. гривень, на облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям – 4,2 млн. гривень, на придбання обладнання та капітальні ремонти в освіті – 2,8 млн. гривень, на охорону навколишнього природнього середовища – 2,1 млн. гривень, на підтримку та розвиток агропромислового виробництва – 2,1 млн. гривень, на ремонт, модернізацію та заміну ліфтів в охороні здоров'я – два мільйони гривень.

На будівництво та реконструкцію мереж водопостачання скерували два мільйони гривень, на придбання спеціалізованого автомобіля для використання при виконанні завдань у складі ООС у східних областях України та протидії проявам терористичного характеру на території Львівської області – 1,5 млн. гривень, на нагородження стипендіями кращих студентів вищих навчальних закладів – 1,2 млн. гривень.

На будівництво та реконструкцію вуличного освітлення скерували 0,8 млн. гривень, на придбання медичного обладнання – 0,8 млн. гривень, на співфінансування проєкту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині» – 0,6 млн. гривень, на придбання житла для учасників АТО – 0,6 млн. гривень, на придбання серверів для забезпечення геоінформаційної системи містобудівного кадастру – 0,5 млн гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді передбачили на ремонти в школах мільйон гривень.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу