Буревій повалив у Львові дерева

19:30 30 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У понеділок, 30 вересня, у Львові внаслідок негоди впали два дерева.

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Значних підтоплень немає, аварійні бригади працюють на місці всіх зафіксованих ситуацій».

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк поінформувала: «Зараз на місці аварійні бригади, чистять дощоприймачі від листя. Є також бригади, які готові розкрижовувати та розрізати дерева у випадку їх падіння. В нас є два випадки падіння дерев – на вулиці Крушельницької, де дерево впало на машину, і на вулиці Повітряній впало дерево, там вже на місці працюють бригади.

«На вулиці Антоновича обірвало дріт, туди виїхали бригади також. Серйозних підтоплень чи падінь дерев більше немає. На вулиці Мечникова на дротах повисло дерево і зараз трамваї не їздять. На вулиці Крушельницької дерево перегородило рух транспорту, тимчасово не курсують тролейбуси», – розповіла також Ірина Маруняк.

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу