Боєць Тарас Елейко передав свій новий дім у безкоштовну оренду на 25 років для будинку сімейного типу

19:41 18 червня 2024 р.

Фото до новини

Родина Золотарьових, яка виховує двох синів, наважилася взяти під своє крило ще чотирьох дітей і створити дитячий будинок сімейного типу.

Це уже 45 дитячий будинок сімейного типу на Львівщині.

Сьогодні, 18 червня, у Суховолі Львівського району відкрили дитячий будинок сімейного типу родини Золотарьових. Подружжя виховує двох рідних дітей, з 11 червня до дитячого будинку сімейного типу родини Золотарьових влаштували ще четверо дітей-вихованців – рідних братів і сестер. 

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав родину особисто.

«Діти – наше майбутнє, і вони повинні рости в атмосфері любові та розуміння. Сім’я є тим місцем, де вони зможуть отримати необхідну підтримку для гармонійного розвитку і щасливого життя.

Сьогодні ми радо вітаємо ще чотирьох рідних братів і сестер, які отримали новий дім завдяки щирості та турботі Євгена та Лілії. Виховуючи двох синів, Давида й Луку, ця родина наважилася взяти під своє крило ще чотирьох дітей і створити дитячий будинок сімейного типу.

Щиро бажаю, щоб любов і турбота зробили цей будинок справжньою домівкою для всіх, хто тут житиме. Взаєморозуміння та взаємоповаги вам.

Щиро дякую бійцю підрозділу «Аратта» спецпідрозділу «Тимура» Головного управління розвідки Міністерства оборони України Тарасу Елейку, який передав сім’ї у безплатну оренду на 25 років свій новий будинок у Суховолі та усім, хто долучився до створення цього будинку. Бажаю здоров'я, миру та благополуччя усім членам нової великої української сім'ї», – звернувся до присутніх Максим Козицький.

До привітань долучився і власник будинку Тарас Елейко:

«Ваші батьки все життя даруватимуть вам тепло та любов. Важливим є не лише приймати любов, але і віддавати батькам, одне одному, а також ближньому. Як нас люблять, так і маємо любити всіх навколо себе. Нехай цей дім стане для вас місцем тепла, затишку і радості. Бажаємо, щоб тут завжди панували любов, мир і взаєморозуміння», – наголосив він.

У будинку є необхідні комунікації, побутова техніка та меблі для комфортного проживання дітей-вихованців та батьків-вихователів.

«До нас звернувся пан Тарас із бажанням передати своє приміщення для благодійних цілей. Після знайомства з ним ми приїхали оглянути приміщення та запропонували заселити туди родину. Поки пан Тарас завершував ремонт, ми шукали родину. Це один з найкращих будинків сімейного типу в області. Цьогоріч це вже другий такий будинок звели за кошти меценатів. Зокрема, на Львівщині створили два будинки сімейного типу в межах проєкту «Адреси дитинства» Благодійного фонду Першої леді Олени Зеленської», – пояснив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Відкриття цього дитячого будинку сімейного типу є важливим кроком у підтримці дітей, які потребують сімейного тепла та турботи, особливо в умовах складної ситуації в країні.

«Від імені нашої родини хочемо висловити глибоку вдячність за цей дім. Це більше, ніж просто новий дім – це новий початок і можливість для наших дітей рости в стабільному та безпечному середовищі», – подякували батьки-вихователі Євген та Ліля Золотарьові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів