У Львові з 17.00 до 19.00 збиратимуть біля пам’ятника королю Данилу необхідне воїнам на передовій (відео)

10:35 6 листопада 2014 р.


Фото: зі сторінки волонтера Любові Возняк в інтернет-мережі «Facebook»

Волонтери зі спільноти «Допоможи фронту» повідомляють, що прийматимуть у четвер на площі Галицькій від небайдужих співгромадян шапки, светри, шарфики, термобілизну, футболки, шкарпетки, спальники й каремати для фронтовиків.

На сторінці громадського активіста й волонтера спільноти «Допоможи фронту» Любові Возняк в інтернет-мережі «Facebook» розміщено оголошення про те, що завтра, 6 листопада, у Львові з 17.00 до 19.00 біля пам’ятника королю Данилу на площі Галицькій збиратимуть воїнам на передову шапки, светри, шарфики, термобілизну, футболки, шкарпетки, спальники й каремати. Волонтер також написала:

«Дощ чи сонце... біля короля Данила нічого не змінюється. Три рази в тиждень чекаємо вас на збірці. Окрім теплих речей, дуже хлопці просили шнурки – такі як на білизну, може трохи міцніші, мішки для сміття, будівельні мішки, свічки, сухе пальне, запальнички, дуже багато цигарок».

Любов Возняк повідомила це у вівторок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Своєю чергою, волонтер спільноти «Допоможи фронту» написала в четвер на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Хто може просто зараз на 11.00 підтягнутися на склад на Головну пошту допомоги з розвантаженням-складанням??? Дуже треба!».


Відео: «nrans1960» / зі сторінки волонтера Любові Возняк в інтернет-мережі «Facebook»

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу