Бійці ВСП отримали у Львові міжнародні сертифікати

14:25 2 червня 2017 р.


Фото: Володимир Скоростецький

На базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України у Львівському гарнізоні відбувся урочистий випуск військовослужбовців, які проходили шеститижневий курс за програмою «Застосування сили».

Про це повідомив сьогодні, 2 червня, «Щоденному Львову», полковник Володимир Скоростецький зі Західного регіонального медіа-центру міністерства оборони. Він також поінформував: «Церемонія вручення сертифікатів міжнародного зразка відбулася на стройовому плацу військової частини Військової служби правопорядку в присутності іноземних гостей, представників від військової поліції Збройних Сил Канади, США, Латвії, Польщі та Чехії. Випускники – 16 офіцерів та військовослужбовців за контрактом». 

«Зі слів начальника Головногго управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, генерал-майора Ігоря Криштуна, ці військовослужбовці – перша хвиля українських фахівців ВСП, які стануть інструкторами у навчальному центрі Військової служби правопорядку. А троє найкращих випускників курсу, окрім сертифікатів отримали ще й особисті відзнаки командного складу канадської тренувальної місії  у вигляді пам’ятних монет із карбуванням», – розповів також  полковник Володимир Скоростецький.

За його словами, генерал-майор Криштун зазначив: «Три роки тому ми спільно з канадськими партнерами розпочали підготовку до реформування ВСП і перетворення служби у повноцінну Військову Поліцію, яка є в кожній провідній армії країн Світу. Сьогодні ви маєте змогу бачити перші наслідки проведеної спільної роботи,– зазначив Зміна назви і структурної організації – це набагато більше, аніж «заміна вивіски». Ми робимо все, щоби українська військова поліція була здатна виконувати функціональні обов’язки, яких у нас буде набагато більше, ніж зараз виконує ВСП. З’являться, зокрема, функції проведення слідства, оперативно-розшукова діяльність та, в тому числі, миротворчі заходи. Ми повинні бути готові спільно з іншими партнерами виконувати завдання в будь якій точці Світу».

«На початку підготовки курс складався з 20 військовослужбовців. Втім, в процесі навчання четверо не витримали конкурентної боротьби», – поінформував також  полковник Володимир Скоростецький.

За його словами, генерал-майор Криштун повідомив також: «16 випускників продемонстрували відмінні якості як у навчанні, так й у командній роботі. Наші колеги з канади були щиро вражені і задоволені роботою українських військових. У подальших планах з 11 вересня цього року розпочати роботу навчального центру Військової служби правопорядку у Львові де одночасно проходитимуть підготовку від 60 до 90 осіб. Курс підготовки складатиме три місяці».

начальника Головногго управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України також запевнив: І за два-три роки ми плануємо провести крізь навчальний центр переважну більшість особового складу Військової служби правопорядку. Паралельно із цим ми маємо повністю сформований та навчений взвод, які вже готові виконувати завдання за призначенням в форматі військової поліції. Вони пройшли низку міжнародних курсів. Крайній – тримісячний із вивченням англійської  мови. Всі мають сертифікати по «STANAG». 

«Упродовж курсу «Застосування сили» слухачі ознайомлювались із аспектами канадського досвіду моделі застосування сили в залежності від поведінки об’єкта. Заняття за інтенсивною методикою поділялись на теоретичну та практичну складову. Основна увага приділялась алгоритму дій представників військової поліції під час виконання функціональних обов’язків, особливо в ході оперативних заходів, та питанням самозахисту», – поінформував також  полковник Володимир Скоростецький.

dailylviv.com

До теми

09:52 25 лютого 2021 р.

На Львівщині лише чотири справи про знущання над тваринами дійшли до суду (відео)

Минулого року поліція відкрила 19 проваджень стосовно жорстокого поводження із домашніми тваринами. Досудове розслідування завершено у 14-ти випадках, три справи скеровано до суду.

Рубрика: Ситуації

23:05 24 лютого 2021 р.

У Львові біля обмінника валют пограбували жінку

Орієнтовно о 14 годині 30 хвилин на Сихові стався грабіж. Про нього повідомила донька потерпілої. З її слів, невідомі особи, а саме жінка та чоловік, вирвали з рук матері 300 доларів США біля обмінника валют на Проспекті Червоної Калини.

Рубрика: Ситуації

22:30 24 лютого 2021 р.

Укрзалізниця припиняє продаж квитків до Івано-Франківської області

У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно. У ЛМР повідомили, скільки пацієнтів з Івано-Франківська лікують у Львові

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу