Бійці ВСП отримали у Львові міжнародні сертифікати

14:25 2 червня 2017 р.


Фото: Володимир Скоростецький

На базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України у Львівському гарнізоні відбувся урочистий випуск військовослужбовців, які проходили шеститижневий курс за програмою «Застосування сили».

Про це повідомив сьогодні, 2 червня, «Щоденному Львову», полковник Володимир Скоростецький зі Західного регіонального медіа-центру міністерства оборони. Він також поінформував: «Церемонія вручення сертифікатів міжнародного зразка відбулася на стройовому плацу військової частини Військової служби правопорядку в присутності іноземних гостей, представників від військової поліції Збройних Сил Канади, США, Латвії, Польщі та Чехії. Випускники – 16 офіцерів та військовослужбовців за контрактом». 

«Зі слів начальника Головногго управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, генерал-майора Ігоря Криштуна, ці військовослужбовці – перша хвиля українських фахівців ВСП, які стануть інструкторами у навчальному центрі Військової служби правопорядку. А троє найкращих випускників курсу, окрім сертифікатів отримали ще й особисті відзнаки командного складу канадської тренувальної місії  у вигляді пам’ятних монет із карбуванням», – розповів також  полковник Володимир Скоростецький.

За його словами, генерал-майор Криштун зазначив: «Три роки тому ми спільно з канадськими партнерами розпочали підготовку до реформування ВСП і перетворення служби у повноцінну Військову Поліцію, яка є в кожній провідній армії країн Світу. Сьогодні ви маєте змогу бачити перші наслідки проведеної спільної роботи,– зазначив Зміна назви і структурної організації – це набагато більше, аніж «заміна вивіски». Ми робимо все, щоби українська військова поліція була здатна виконувати функціональні обов’язки, яких у нас буде набагато більше, ніж зараз виконує ВСП. З’являться, зокрема, функції проведення слідства, оперативно-розшукова діяльність та, в тому числі, миротворчі заходи. Ми повинні бути готові спільно з іншими партнерами виконувати завдання в будь якій точці Світу».

«На початку підготовки курс складався з 20 військовослужбовців. Втім, в процесі навчання четверо не витримали конкурентної боротьби», – поінформував також  полковник Володимир Скоростецький.

За його словами, генерал-майор Криштун повідомив також: «16 випускників продемонстрували відмінні якості як у навчанні, так й у командній роботі. Наші колеги з канади були щиро вражені і задоволені роботою українських військових. У подальших планах з 11 вересня цього року розпочати роботу навчального центру Військової служби правопорядку у Львові де одночасно проходитимуть підготовку від 60 до 90 осіб. Курс підготовки складатиме три місяці».

начальника Головногго управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України також запевнив: І за два-три роки ми плануємо провести крізь навчальний центр переважну більшість особового складу Військової служби правопорядку. Паралельно із цим ми маємо повністю сформований та навчений взвод, які вже готові виконувати завдання за призначенням в форматі військової поліції. Вони пройшли низку міжнародних курсів. Крайній – тримісячний із вивченням англійської  мови. Всі мають сертифікати по «STANAG». 

«Упродовж курсу «Застосування сили» слухачі ознайомлювались із аспектами канадського досвіду моделі застосування сили в залежності від поведінки об’єкта. Заняття за інтенсивною методикою поділялись на теоретичну та практичну складову. Основна увага приділялась алгоритму дій представників військової поліції під час виконання функціональних обов’язків, особливо в ході оперативних заходів, та питанням самозахисту», – поінформував також  полковник Володимир Скоростецький.

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

13:24 24 вересня 2020 р.

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Свиноферма у селі Гряда, поблизу Львова, нехтує нормами природоохоронного, санітарно-епідемічного законодавства та успішно заробляє гроші на вирощуванні свиней, отруюючи людей та довкілля.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу