Бійці батальйону територіальної оборони Львівщини отримають новітні оборонні споруди

17:24 17 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський обласний військовий комісаріат

Як повідомили в п'ятницю в ОВК, переконавшись у доцільності використання блокпостів ТзОВ «Пліт», міська рада пообіцяла скерувати кошти на їх закупівлю для підрозділів з нашої області.

В обласному військовому комісаріаті повідомили сьогодні, 17 жовтня, що Львівському батальйону територіальної оборони невдовзі доставлять оборонні споруди з мобільних габіонних конструкцій, призначені для спостереження та ведення бою. У повідомленні також конкретизують:

«Автором даної конструкції є місцевий підприємець, директор ТзОВ «Пліт» Андрій Пегитяк. Оборонну споруду представили львівській громаді 17 вересня.

Переконавшись у доцільності використання так званих блокпостів, міська рада пообіцяла виділити кошти на їх закупівлю для військових підрозділів Львівщини. Вже у жовтні дві таких споруди було закуплено за кошти Львівської міської ради для Львівського батальйону територіальної оборони.

Основною перевагою конструкцій, на думку її авторів, є відносна легкість її встановлення. Щоправда, для її розгортання потрібно чотири-п’ять чоловік та допомога хоча б одного трактора.

Конструкція вже встигла пройти випробування на Яворівському полігоні. Результати вражаючі: споруда захищає від куль та снарядів, витримує також постріли з танкової гармати.

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу