Бійці батальйону «Львів» повернулися зі сходу України

14:10 8 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

У вівторок, 8 жовтня, в порядку ротації повернулися додому бійці батальйону патрульної служби поліції спеціального призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Про це повідомили в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли: «Вдома бійців батальйону зустрічали очільник поліції Львівщини – полковник поліції Василь Віконський, командир підрозділу – підполковник поліції Володимир Цьорох, друзі, рідні та близькі. Під час останньої ротації у зоні проведення ООС батальйоном «Львів» командував заступник командира підрозділу майор поліції Василь Соломійчук».

Василь Віконський зазначив, звертаючись до бійців батальйону: «Мені приємно, що керівники ООС, а також керівництво Донецької області, з якими ми періодично спілкуємось, відгукуються про наш батальйон «Львів» дуже позитивно. Це, у першу чергу, заслуга ваша і вашого командира, якого я знаю ще з часів служби в АТО. Тут є багато таких, котрі за час несення служби у зоні бойових дій отримали державні нагороди і я хочу запевнити, що кожного бійця батальйону, котрий повертається з зони проведення ООС, тут, вдома, ми вітатимемо як героя».

«Очільник поліції Львівщини запевнив, що матеріально-технічне забезпечення батальйону «Львів» найближчим часом буде суттєво покращене. Зокрема у підрозділ передадуть два автомобілі, на яких правоохоронці зможуть виїжджати на патрулювання, буде проведено ремонт у приміщеннях», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

Василь Віконський підкреслив: «Ми створимо для вас такі умови несення служби, щоб невдовзі батальйон був укомплектований особовим складом повністю. «Старожили» підрозділу, котрі мають величезний досвід, повинні передавати його молодим бійцям. І я запевняю – разом ми зробимо так, що бойовий підрозділ поліції буде виглядати гідно».

Очільник поліції на Львівщині закликав бійців: «Не полінуйтесь, запишіть номер мого мобільного і телефонуйте, якщо маєте якусь проблему чи пропозицію. Я запевняю, що для мене не складно приїхати до вас у зону проведення ООС і особисто допомогти вирішити усі питання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу