Бійці батальйону «Львів» передали продукти вихованцям будинку дитини в Краматорську

12:48 2 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в четвер у прес-службі обласного управління МВС, правоохоронці зі Львова, які зараз несуть службу в Краматорську, взяли шефство над вихованцями будинку дитини «Антошка».

Правоохоронці зі Львова, які зараз несуть службу в Краматорську, взяли шефство над вихованцями будинку дитини «Антошка». У краматорської міліції існує добра традиція допомагати дітям, які залишилися без батьківського піклування, й львівські вартові правопорядку охоче долучилися до неї.

Батальйон міліції громадської безпеки особливого призначення Львівського обласного управління МВС (створений у квітні 2014 року як батальйон добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». – «ЩЛ»), окрім виконання своїх безпосередніх функцій не залишається осторонь і від проблем мешканців Донеччини, надаючи їм посильну допомогу. Міліціонери ініціювали збір і доставку продуктів харчування в дитячий будинок «Антошка».

Там виховуються найменші діти – з народження і до чотирьох років. Як правило, вони потребують особливого захисту, оскільки мають особливості розвитку. Багато з них були евакуйовані із зони АТО, тому їм необхідні підвищені увага та турбота.

Правоохоронці пообіцяли керівнику краматорського будинку дитини Анатолію Романову, що їх візит – не останній. Співробітники міліції мають намір й надалі допомагати малюкам.

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу