Безпритульні й малозабезпечені львів’яни не залишаться без різдвяних страв

14:50 4 січня 2017 р.

Святвечір для потребуючих влаштують на вулицях Кирилівській і Личаківській.

Напередодні радісного свята Різдва Христового, 6 січня, о 20:00 у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а розпочнеться традиційна Свята Вечеря для безхатченків-підопічних установи. Директор Центру обліку та нічного перебування бездомних Олександр Бородін розповів: «Вечеря складатиметься з традиційних для українського столу страв: це кутя, вареники, оселедець, узвар, тощо. Приємно зазначити, що в організації вечері нам допомагають благодійники, підприємці, за що ми їм дуже вдячні». 

Вечерю організовують орієнтовно для 50 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович зазначила: «Бездомні громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо потребують відчути дух Різдвяного святкування, тому організація таких акцій є важливим елементом у соціальній реабілітації цих громадян, а долучення благодійників якнайкраще символізує у переддень Різдва єднання довкола потреб знедолених».

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що 7 січня о 15:00 у храмі Покрови Пресвятої Богородиці на вулиці Личаківській, 175 сядуть за різдвяні столи близько 300 потребуючих.безпритульні та малозабезпечені люди зможуть покуштувати різдвяних страв за святковим Різдвяним обідом. 

Храм Покрови Пресвятої Богородиці та Міжнародна мирянська спільнота святого Егідія вже вдев’яте організовують різдвяний обід для незахищених верств суспільства з метою створити для них справжнє свято у день Різдва. «Щороку у понад 75 країнах світу накривають святкові столи для людей, які часто є забуті, викинені на периферії своїх міст і на периферії людського серця. Але так, як Ісус народився як бездомний і біженець, ми хочемо пережити це Різдво дуже конкретно, будучи близькими до цих людей», – зазначають організатори і додають, що цьогоріч у Львові за різдвяні столи сядуть близько 300 осіб. 

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також зазначили: «Усіх, хто може приготувати і принести їжу, запрошують до храму Покрови Пресвятої Богородиці. Організатори радо приймуть будь-яку допомогу – продукти, готові страви, теплий одяг чи кошти. Також просять допомогти у зборі подарунків для безпритульних, адже вони потребують теплих рукавичок, шаликів, шапок тощо».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів