Бажання стати контрактником у Збройних Силах України виявили в жовтні 43 жителі Львівщини

19:25 4 листопада 2014 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівського обласного військкомату

Як повідомили у вівторок в ЛОВК, щодня до районних комісаріатів області звертаються чоловіки та жінки, які вирішили пов’язати своє життя зі ЗСУ.

«Щодня до районних комісаріатів Львівщини звертаються чоловіки та жінки, які вирішили пов’язати своє життя зі Збройними Силами України», – повідомили сьогодні, 4 листопада, в ЛОВК. У повідомленні також конкретизують:

«Добровольці спершу проходять професійно-психологічний відбір, потім – медичну комісію. Так, лише за жовтень у Львівський обласний військовий комісаріат звернулось 43 людини, серед яких чоловіки та жінки віком від 18 до 40 років. У кожного з них своя мотивація: у когось – це гідне грошове забезпечення, в інших – бажання захищати свою Батьківщину:

Олександр, 37 років, м. Броди: «Я вже давно прийняв рішення піти служити на захист своєї землі. Однак, наважився на це тільки зараз. Мабуть, на прийняття такого рішення вплинули розповіді друзів, які вже побували на сході. Попри те, що уряд не дбає належним чином про забезпечення вояків усім необхідним, мене не лякає перспектива участі в АТО». 

Розуміючи можливі наслідки перебування у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, патріотично налаштовані громадяни все ж приймають рішення підписати довго- або короткостроковий контракт із Збройними Силами України. Михайло, 19 років, с. Сможе, Сколівський район: «Батьки не перечили моєму рішенню. Це – мій вибір. Я патріот своєї країни і не боюсь їхати на схід».

Олександр та Михайло, як і багато інших добровольців, які мають бажання проходити військову службу, однак не мають військово-облікової спеціальності, спершу проходитимуть навчальну підготовку для здобуття певної військової спеціальності і лише після цього буде прийнято рішення про подальше місце проходження їхньої служби».

Про це повідомляється у вівторок на сайті Львівського обласного військового комісаріату.

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу