Батальйон «Львів» уже демонструє бойові навики (відео)

16:08 11 червня 2014 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Зокрема – як його особовий склад вміє роззброювати терористів.

Незалежний новинний ресурс «20 Хвилин» розповідає сьогодні, 11 червня, в повідомленні «У Львові військові спіймали двох «терористів»:

«Влаштувати засідку для «терористів» та затримати їх – таке завдання у рамках навчання поставили бійцям новоствореного батальйону «Львів». Як добровольці демонстрували свою військову підготовку, бачила кореспондент «20 хвилин».

У центрі підготовки працівників внутрішніх справ стартували показові навчання бійців. Військові, які місяць тому прийшли на службу, демонстрували бойові навики.

Спочатку кільком хлопцям доручили важливе завдання – роззброїти терористів та захопити їх. За сигналом командира бійці зайняли позиції на імпровізованому полі. Ховаючись за барикади, хлопці один за одним підходили до приміщення, яке захопили терористи. За кілька секунд чоловіки, які грали роль зловмисників, лежали лицем до землі.

Далі бійці взялися демонструвати фізичну підготовку, долаючи біг з перешкодами. Опісля цього, хлопців у формі випробували на влучність. Вони стріляли по нерухомій мішені.

– Я служив в армії, тому мені трішки легше справлятися з такими завданнями. Однак продовжую себе вдосконалювати. Мені потрібно ще підвищити свою бойову підготовку. На Схід не боюся їхати. Якщо всі боятимуться, то хто захищатиме нашу державу? Звичайно, що ми хочемо миру, – пояснив 23-річний Михайло.

Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» почали формувати ще у квітні. За цей час до його лав вступило понад 200 бійців. Наразі новобранці проходять бойову підготовку. Їх навчають азам рукопашного бою, стрільби із автоматів, тактики ведення бою. Хлопці кажуть, що вже готові їхати у гарячі точки України.

– Завдання батальйону – це несення служби з охорони громадського правопорядку, контроль транспортних потоків, виявлення вибухівки, зброї, наркотичних речовин. Якщо буде потрібно, то вони поїдуть на Схід. Усі бійці мають за плечима службу в армії, – зазначив Дмитро Загарія, головний міліціонер Львівщини.

До слова, зарплата бійців батальйону «Львів» становить понад чотири тисячі гривень». 


Відео: Юля Касько

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу