Автомобілі скупчилися лише на трьох дорогах Львівщини, – ЛОДА

17:36 14 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації повідомили в понеділок, що скупчення транспортних засобів спостерігається у Золочівському, Пустомитівському й Жовківському районах.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації запевнили сьогодні, 14 листопада, що, за словами керівника директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Л ОДА Романа Кокотайла, проїзд автомобільними дорогами Львівщини для транспортних засобів загалом забезпечено. Він також розповів, що «винятком є лише кілька ділянок, де утворились затори через рух вантажівок».

Роман Кокотайло уточнив: «Станом на 15.00 спостерігається скупчення транспортних засобів на трьох напрямках. Йдеться про траси Львів-Тернопіль – поблизу населеного пункту Плугів (Золочівський район), Львів-Бібрка-Івано-Франківськ – поблизу села Давидів (Пустомитівський район), Львів-Рава-Руська – поряд сіл Великі Грибовичі та Куликів (Жовківський район)».

За словами Романа Кокотайла, вантажівками, якікотрі заблокували рух, всупереч рішення ЛОДА щодо перебування фур у місцях тимчасового відстою, займеться управління Укртрансінспекції у Львівській області.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини