Автобуси №27, №36 та №40 курсуватимуть у Львові інакше

17:45 13 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У зв’язку зі закриттям на ремонт вулиці Галицької у Винниках, внесено зміни у схеми руху маршрутних автобусів №27, №36 та №40.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Курсування міського автобусного маршруту №27 буде продовжено до вулиці Хмельницького (Винники, поворот до Винниківського озера). Крім того, міські автобуси №36 та №40 на період проведення ремонтних робіт курсуватимуть за маршрутом: вулиця Тракт Глинянський – село Лисиничі – вулиця Івасюка у Винниках, а далі – за звичним маршрутом».

«Відповідно до розпорядження міського голови Винників, з 16 липня розпочинається капітальний ремонт вулиці Галицької (від початку Винників до вулиці Шевченка та від вулиці Івасюка до вулиці Івана Франка). Роботи попередньо триватимуть два місяці», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:44 15 червня 2021 р.

Рів у Польщі, де розбилися два українські автобуси, зрівняють з землею

У Польщі вирішили засипати землею глибокий рів при з’їзді пункту обслуговування пасажирів “Кашице” (MOP Kaszyce), де у березні цього року з інтервалом у два тижні в аварію потрапили два українські автобуси.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу