Автобус №52 курсуватиме у Львові вулицею Варшавською

17:12 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Автобус №52 курсуватиме з вересня у Львові вулицею Варшавською й проспектом Чорновола до автостанції на вулиці Городоцькій.

Про це, як повідомили у вівторок, 13 серпня, у Львівській міськраді, розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий. За його словами, на маршруті №52 курсуватимуть низькопідлогові автобуси.

«Автобусний маршрут №52 обслуговує АТП № . Станом на зараз маршрут курсує від автосоанції «Західної» до площі Різні (колишній експрес маршрут)», – поінформували також у міськраді.

«Низькопідлоговий транспорт вулицею Городоцька не курсує. Була ідея, щоб низькопідлогові автобуси курсували на маршруті №28. Але частині мешканців це не сподобалося, оскільки потрібно було трохи відкоригувати маршрут. Тому прийняли рішення, щоб з вересня маршрут № 52 курсував вулицею Городоцькою (до АС «Західна»), проспектом Чорновола й вулицею Варшавська. На цьому маршруті працюватимуть низькопідлогові автобуси в достатньої кількості для забезпечення інтервалу руху біля 10 хвилин. А маршрут №28 лишиться без змін», – розповів Андрій Білий.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 21 листопада 2019 р.

Очільник поліції Львівщини призначив своїм заступником старшого лейтенанта

Очільник поліції Львівщини Василь Віконський представив особовому складу т.в.о. заступника начальника Головного управління поліції у Львівській області – старшого лейтенанта поліції Дмитра Міхальця, а також нового начальника управління кадрового забезпечення Головного управління поліції у Львівській області – підполковника поліції Володимира Жданова.

Рубрика: Ситуації