Австрійці навчали на Львівщині прикордонників виявляти викрадені автівки

09:45 17 травня 2019 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники Мостиського загону пройшли впродовж чотирьох днів спеціальний тренінг із виявлення викрадених транспортних засобів.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Тренінг було організовано та проведено за підтримки Міжнародної організації з міграції спеціалістами із Федеральної поліції Республіки Австрія на базі відділу прикордонної служби «Краківець». До тренінгу в першу чергу було залучено військовослужбовців, які виконують завдання в пунктах пропуску через кордон з огляду автомобілів подорожніх та пройшли конкурсний відбір в рамках проекту «Нове обличчя кордону», а також експертів з ідентифікації транспортних засобів».

«У ході тренінгу австрійські колеги поділилися досвідом з протидії транскордонній злочинності, аспектам ідентифікації викрадених автівок, індикаторів ризиків для виокремлення таких транспортних засобів з загального потоку на кордоні, специфіку роботи різного роду програмного забезпечення та виявлення ознак переобладнання крадених автомобілів. Крім того, правоохоронці на ділі, на каналах оформлення транспортних засобів, попрактикувались у перевірці номерних агрегатів та реєстраційних документів на автомобілі та іншу техніку. Наприкінці тренінгу та після виконання спеціального практичного завдання прикордонники отримали спеціальні сертифікати», – поінформували також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

16:52 25 вересня 2021 р.

У Львові тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут

Тимчасово не курсує 3-й трамвайний маршрут на Аквапарк (вул. Кн. Ольги). Виявлено технічні несправності з вагоном 3/1191. Наразі цей маршрут курсує до пл Соборної – вул. Коновальця.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу