Аварії знеструмили вісім населених пунктів на Львівщині

10:24 11 грудня 2016 р.

У суботу, 10 грудня, на території Львівської області були зафіксовані три порушення в роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Сокальському районі о 15:40 унаслідок пошкодження опори лінії електропередач були тимчасово знеструмлені п’ять населених пунктів: села Ванів, с Глухів і Низи – повністю, а місто Белз та село Острів. У суботу, 10 грудня аварійна бригада Сокальського РЕМ не встигла відновити їм електропостачання, відтак перенесла продовження ремонтних робіт на світлу частину доби 11 грудня.

Своєю чергою, в Жовківському районі в суботу, 10 грудня, о 17:00 унаслідок аварійного відключення лінії електропередач були тимчасово знеструмлені села Замочок і В’язова. Перше з них – повністю, а друге – частково. Аварійна бригадою Жовківського РЕМ відновила їм електропостачання у неділю, 11 грудня о 01:20.

Натомість у Бориславі в суботу, 10 грудня, близько 19:30 унаслідок спрацювання аварійного захисту були тимчасово знеструмлені приблизно 60 будинків на вулицях Коцька, Проектованій і Раточинській. Аварійна бригада Бориславського РЕМ не встигла відновити їм електропостачання, відтак перенесла продовження ремонтних робіт на світлу частину доби 11 грудня.

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу